Nákupný košík
Počet tovaru:
0 ks
Cena celkom:
0 EUR
Dnes je 21. júla 2024, meniny má DanielWillow Tree

Willow Tree

Willow Tree je dôverná, osobná línia ručne vyrezávaných figúr a každá z nich predstavuje vlastnosť alebo sentiment, ktorý nám pomáha vážiť si ľudí okolo nás, liečiť zranené, či objaviť krásu okolitého sveta. A s touto myšlienkou vo svojom srdci vyrezával Susan Lordi každú svoju figúru. Oznámenie, ktoré každá z figúr nesie a ktoré v nás rozvíja je vyjadrené len gestami. Tento spôsob umeleckého prejavu veľmi citlivo a obdivuhodne vyjadruje lásku, vzájomnú blízkosť, uzdravenie, odvahu ... jednoducho všetky emócie, ktoré v našich životoch prežívame.

Meno Willow Tree (vŕba) bolo zvolené ako symbol pre náznak a gesto. Všetky figúry sú riešené stĺpovité ako strom a často nesú niečo z prírody či drží nejaké zviera ako symbol pre dobré ľudské vlastnosti a hodnoty ... rozmarín pre spomienku, vtáčika ako symbol uzdravenia, kvety pre vyjadrenie krásy.

Jednotlivé skulptúry z kolekcie Willow Tree všetko naznačujú pomocou jednoduchých a elegantných gest ... sklonom hlavy, umiestnením ruky či natočením tela. Osobným ich robí práve to, že si každý sám rozozná emócie, ktoré daná skulptúra ​​sprostredkováva a to ich robí veľmi osobné a pôsobivé.

Práve ich zdržanlivosť je činí presvedčivými.

Willow Tree je kolekciou anjelov a figúr, pričom každá z nich má svoj ​​význam. Willow Tree je jedinečným darčekom pre Vašich blízkych, priateľov, rodinu. Willow Tree, je darček, ktorý má dušu, Willow Tree je darček, ktorý povie všetko za Vás.

Kolekciu anjelov, figúr a priania Willow Tree nájdete v sekcii Willow Tree tu.

Novinky e-mailom

Buďte ako prvý informovaný o najnovšom
tovare, skvelých zľavách a súťažiach!
Také si nezapomeňte přečíst informace o zpracování Vašich osobních údajů.

Česká kvalita
Overené zákazníkmi
Garancia nákupu
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie