Nákupný košík
Počet tovaru:
0 ks
Cena celkom:
0 EUR
Dnes je 21. apríla 2019, meniny má ErvínDoprava zadarmo Odberná miesta Darček zadarmo

Village Candle - Kaňon západ slnka

Village Candle - Kaňon západ slnka
Výrobca:
Village Candle
Kód:
006057
Naša cena:
16.22 EUR

Dekoratívne vonná sviečka v sklenenej dóze s viečkom, s exotickou vôňou púštne šalvie, ktorá pripomína ten pravý a farbistý západ slnka nad púštnou krajinou. Pozastavte sa pri tomto prírodnom úkazu a nechajte sa vniesť do skalnatých, horúcich krajín týchto miest.

Doba horenia 85 - 105 hodín

O značke Village Candle:
Rob to, čo máš rád ao zvyšok sa nestrachuj.
Kniha autorky Marsh Sinetar inšpirovala Paula Aldricha, aby robil to, čo má rád a nemal strach o to, či sa uživí. Na základe tejto myšlienky dokázal Paul premeniť svojho koníčka v úspešný podnik. A k úspešnému podniku sa dostal spôsobom rýdzo staromódnym, no fungujúcim: veľké množstvo práce a nikdy nekončiaci nadšenie.

Už ako teenager Paul rozpúšťal vosk zo zvyšných sviečok, ktoré doma našiel a znovu ich odlievali do kartónov od mlieka a v roku 1993, ako nezamestnaný sa rozhodol vyrábať sviečky profesionálne. Ešte pred touto dobou strávil Paul veľa času v knižnici, kde študoval všetky dostupné informácie nielen o ich výrobe, ale o sviečkach vôbec. Onedlho jeho rodina a priatelia chceli vyrobiť sviečku podľa ich špecifického priania a vône, buď pre nich samotných, či ako darček pre svojich priateľov. Firma Village Candle ® sa zrodila pri Paulovej ceste do Pensylvánie, kedy pri náhodnej návšteve obchodu so sviečkami získal svoju prvú komerčnú objednávku z mnohých ďalších, ktoré nasledovali.

Ručná výroba vo state Maine, USA
Logo Village Candle 's ® má svoj skutočný význam. Viac ako jedno storočie je stať Maine známy pre svoje vynikajúce výrobky v mnohých odvetviach, najmä však pri výrobe lodí. Požiadavka na odkaz na túto reputáciu stále existuje do dnešných dní, a všetky odvetvia štátu Maine pokračujú v tomto odkaze, aby naplnili túto tradíciu. A Village Candle ® ako výrobca sviečok najvyššej kvality, sa k tomu odkazu bez výnimky hrdo hlási. Naše sviečky sú vyrábané podľa prísnych kontrol kvality za použitia najkvalitnejšieho vosku, plných a bohatých farieb a tých najlepších esenciálnych olejov. Naše skúsenosti pochádzajú z každodennej výroby a snažíme sa, aby značka VC spĺňala povedomia vysokej kvalite produktov vyrábaných v Maine, ktorý je synonymom kvality, bohatej histórie, hrdosti na historický odkaz a remeselného zručnosti.

Key points
Prečo je Village Candles ® prémiovým produktom?
Použitím iba tých najlepších dostupných surovín:
Parafín potravinárskej kvality
Sójový vosk vyrobený zo sóje pôvodom z USA
Esenciálne oleje najvyššej kvality
Technológia dvojitého knôtu

Prečo má prémiový rad sviečok Village Candles® dva knôty?
Naše sviečky sú navrhnuté unikátnou technológiou dvojitého knôtu, ktorej použitie prináša:
Žiadny zostávajúci vosk, dokonalé horenie
Silnejší uvoľňovanie vonných esencií. Väčšie teplo rozpustí viac vosku, z ktorého sa takto uvoľňuje viac vonných esencií. Vôňa sa neuvoľňuje spaľovaním, ako sa niekedy mylne domnievame, vôňa sa uvoľňuje z rozpusteného vosku.
Žiadne začernalé sklo od sadzí

Prečo má prémiový rad našich sviečok dva knôty?
Veľa našich zákazníkov sa pýta, či sú naozaj dva knôty lepšie ako jeden.
A my s radosťou odpovieme: rozhodne!

Village Candle ® ako prvá uviedla na trh technológiu Dual Wick Technology ™ (technológia dvoch knôtov) použitá u prémiovej rady a ktorá úplne zreteľne prináša tri významné faktory a výhody ako pri použití iba jedného knôtu. Nami použité knôty sú navrhnuté práve pre prémiovú radu a zaisťujú dokonalé a efektívne horenie, kedy u iných výrobcov použitie jedného silného knôtu je z mnohých dôvodov s našimi neporovnateľné. Teda:
1. Dokonalé horenia, žiadne sadze
Naše knôty sú natoľko efektívne, že horí rovnakým tempom ako pri použití knôtu jedného, ​​neznamená to, že by sviečka zhorela 2x rýchlejšie, naopak, za svoje peniaze dostanete viac. A navyše použitie dvoch knôtov zaistí dokonalé využitie všetkého vosku.
2.Efektivní horenia, viac za Vaše peniaze
Viac svetla a vône pre Váš domov
Najviac viditeľným rozdielom je však to, že naše Village Candle® prémiové radu do Vášho domova prináša viac pokojnej žiara a viac vonné esencie. Je to ako by ste doma mali sviečky dve, zatiaľ čo všetko prináša jediná sviečka prémiovej rady Village Candle ®.

Naše poslanie a naše hodnoty
Naším cieľom je stať sa vedúcim výrobcom sviečok a domácich vôní, ponúkať iba produkty prémiovej kvality a nielen splniť, ale aj prekročiť očakávania našich zákazníkov. Poslaním je neustále zlepšovať ponúkané produkty a služby. Pretože ak ich očakávania nenaplníte my, niekto iný určite áno.


Všeobecné bezpečnostné pravidlá
Pred zapálením odstráňte obal a ďalšie materiály či tester vnútri sviečky.
Sviečku umiestnite na pevnú a nehorľavú podložku na chránené a suché miesto a mimo zdroja tepla alebo horľavých materiálov.
Zapálenú sviečku nenechávajte nikdy bez dozoru. Umiestnite mimo dosahu detí či domácich maznáčikov.
Knôty pravidelne zastrihujte na dĺžku cca 6 mm.
Vnútorný priestor okolo knôtov udržujte čistý bez zvyškov odstřižených knôtov či zápaliek.

Odporúčame

Novinky e-mailom

Buďte ako prvý informovaný o najnovšom
tovare, skvelých zľavách a súťažiach!
Také si nezapomeňte přečíst informace o zpracování Vašich osobních údajů.

Česká kvalita
Overené zákazníkmi
Garancia nákupu
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie