Nákupný košík
Počet tovaru:
0 ks
Cena celkom:
0 EUR
Dnes je 21. marca 2019, meniny má Blahoslav



Doprava zadarmo Odberná miesta Darček zadarmo

Village Candle - Čerešňový kvet

Village Candle - Čerešňový kvet
Výrobca:
Village Candle
Kód:
007250
Naša cena:
12 EUR

Dekoratívne vonná sviečka v sklenenej dóze s viečkom, s jemnou a delikátnou bohatou vôňou, ženskú kvetinovú, ale pritom ovocnú. Táto zvodná vôňa je báječnú poctou úžasné a okázalé čerešne v plnom kvete.

Vo variantoch:
Doba horenia 45 - 55 hodín
Doba horenia 85 - 105 hodín

O značke Village Candle :
Rob to , čo máš rád ao zvyšok sa nestrachuj .
Kniha autorky Marsha Sinetar inšpirovala Paula Aldricha , aby robil to , čo má rád a nemal strach o to , či sa uživí . Na základe tejto myšlienky dokázal Paul premeniť svojho koníčka v úspešný podnik . A k úspešnému podniku sa dostal spôsobom rýdzo staromódnym , leč fungujúcim : veľké množstvo práce a nikdy nekončiaci nadšenie .

Už ako teenager Paul rozpúšťal vosk zo zvyšných sviečok , ktoré doma našiel a znovu ich odlieval do kartónov od mlieka av roku 1993 , ako nezamestnaný sa rozhodol vyrábať sviečky profesionálne. Ešte pred touto dobou strávil Paul veľa času v knižnici , kde študoval všetky dostupné informácie nielen o ich výrobe , ale o sviečkach vôbec . Onedlho jeho rodina a priatelia chceli vyrobiť sviečku podľa ich špecifického priania a vône , buď pre nich samotných , či ako darček pre svojich priateľov . Firma Village Candle ® sa zrodila pri Paulovej ceste do Pensylvánie , kedy pri náhodnej návšteve obchodu so sviečkami získal svoju prvú komerčnú objednávku z mnohých ďalších , ktoré nasledovali .

Ručná výroba vo state Maine , USA
Logo Village Candle 's ® má svoj skutočný význam . Viac ako jedno storočie je stať Maine známy pre svoje vynikajúce výrobky v mnohých odvetviach , najmä však pri výrobe lodí . Požiadavka na odkaz na túto reputáciu stále existuje do dnešných dní , a všetky odvetvia štátu Maine pokračujú v tomto odkaze , aby naplnili túto tradíciu . A Village Candle ® ako výrobca sviečok najvyššej kvality , sa k tomu odkazu bez výnimky hrdo hlási . Naše sviečky sú vyrábané podľa prísnych kontrol kvality za použitia najkvalitnejšieho vosku , plných a bohatých farieb a tých najlepších esenciálnych olejov . Naše skúsenosti pochádzajú z každodennej výroby a snažíme sa , aby značka VC spĺňala povedomie vysokej kvality produktov vyrábaných v Maine , ktorý je synonymom kvality , bohatej histórie , hrdosti na historický odkaz a remeselnej zručnosti .

key points
Prečo je Village Candles ® prémiovým produktom ?
Použitím iba tých najlepších dostupných surovín :
Parafín potravinárskej kvality
Sójový vosk vyrobený zo sóje pôvodom z USA
Esenciálne oleje najvyššej kvality
Technológia dvojitého knôtu

Prečo má prémiový rad sviečok Village Candles ® dva knôty ?
Naše sviečky sú navrhnuté unikátnou technológiou dvojitého knôtu , ktorej použitie prináša :
Žiadny zostávajúce vosk , dokonalé horenie
Silnejší uvoľňovanie vonných esencií. Väčšie teplo rozpustí viac vosku , z ktorého sa takto uvoľňuje viac vonných esencií. Vôňa sa neuvoľňuje spaľovaním , ako sa niekedy mylne domnievame , vôňa sa uvoľňuje z rozpusteného vosku .
Žiadne začernalé sklo od sadzí

Prečo má prémiový rad našich sviečok dva knôty ?
Veľa našich zákazníkov sa pýta , či sú naozaj dva knôty lepšie ako jeden .
A my s radosťou odpovieme : rozhodne !

Village Candle ® ako prvá uviedla na trh technológiu Dual Wick Technology ™ ( Technológia dvoch knôtov ) použitá u prémiovej rady a ktorá úplne zreteľne prináša tri významné faktory a výhody ako pri použití iba jedného knôtu . Nami použité knôty sú navrhnuté práve pre prémiovú rad a zaisťujú dokonalé a efektívne horenie , kedy u iných výrobcov použitie jedného silného knôtu je z mnohých dôvodov s našimi neporovnateľné . teda :
1. Dokonalé horenia , žiadne sadze
Naše knôty sú natoľko efektívne , že horí rovnakým tempom ako pri použití knôtu jedného , neznamená to , že by sviečka zhorela 2x rýchlejšie , naopak , za svoje peniaze dostanete viac . A navyše použitie dvoch knôtov zaistí dokonalé využitie všetkého vosku .
2. Efektívne horenia , viac za Vaše peniaze
Viac svetla a vône pre Váš domov
Najviac viditeľným rozdielom je však to , že naša Village Candle ® prémiovej rady do Vášho domova prináša viac upokojivé žiara a viac vonné esencie . Je to ako by ste doma mali sviečky dve , zatiaľ čo všetko prináša jediná sviečka prémiovej rady Village Candle ® .

Naše poslanie a naše hodnoty
Naším cieľom je stať sa vedúcim výrobcom sviečok a domácich vôní , ponúkať iba produkty prémiovej kvality a nielen splniť , ale aj prekročiť očakávania našich zákazníkov . Poslaním je neustále zlepšovať ponúkané produkty a služby . Pretože ak ich očakávania nezaplníte my , niekto iný určite áno .


Všeobecné bezpečnostné pravidlá
Pred zapálením odstráňte obal a ďalšie materiály či tester vnútri sviečky .
Sviečku umiestnite na pevnú a nehorľavú podložku na chránené a suché miesto a mimo zdroja tepla alebo horľavých materiálov .
Zapálenú sviečku nenechávajte nikdy bez dozoru . Umiestnite mimo dosahu detí či domácich maznáčikov .
Knôty pravidelne zastrihujte na dĺžku cca 6 mm .
Vnútorný priestor okolo knôtov udržujte čistý bez zvyškov odstřižených knôtov či zápaliek .

Odporúčame

Novinky e-mailom

Buďte ako prvý informovaný o najnovšom
tovare, skvelých zľavách a súťažiach!
Také si nezapomeňte přečíst informace o zpracování Vašich osobních údajů.

Česká kvalita
Overené zákazníkmi
Garancia nákupu
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie