Nákupný košík
Počet tovaru:
0 ks
Cena celkom:
0 EUR
Dnes je 27. januára 2022, meniny má BohušSpôsob doručenia

Tovar odosielame obvykle do 1-3 pracovných dní pri platbe dobierkou alebo od obdržania Vašejplatby. Keď nie je možné túto lehotu dodržať, budeme Vás včas informovať.

Tým nášho obchodu urobí všetko pre to, aby k Vám zásielka dorazila čo najskôr.


PRI NÁKUPE NAD 150 EUR DOPRAVA PO SLOVENSKÉJ REPUBLIKE ZDARMA!

(platí u prepravnej spoločnosti In Time  a Slovenská pošta)


PRI NÁKUPE NAD 100 EUR OSOBNÝ ODBER PO SLOVENSKÉJ REPULIKE ZDARMA!

(platí u spoločnosti Zásielkovňa)

 

 

Ponúkame Vám nasledujúce možnosti vrátane poštovného a balného:1. OSOBNÝ ODBER ZÁSILKOVNA

Osobný odber na Slovensku u spoločnosti ZÁSILKOVNA - NIE SÚ NAŠE PREDAJNE, nie je zde možno uplatňovat reklamacie. Slúži iba pre zásielky do 5 kg. Je však možné objednávku rozdeliť a zaplatiť tak dva osobné odbery prizásielkach ťažších ako 5 kg. V prípadeže váha Vašej objednávky tento limit prekročíVásbudeme informovať a dohodneme sa na ďalšom postupe. Mapy jednotlivých odběrných míst najdete zde: www.zasilkovna.cz

CENA 3 EUR (dobírka + 1 EUR)


2. IN TIME na Slovensko - 7 EUR (dobírka + 2 EUR)

3. Slovenská pošta na Slovensko - 7 EUR (dobírka + 2 EUR)

Slúži iba pre zásielky do 5 kg. Je však možné objednávku rozdeliť a zaplatiť tak poštovné dvakrát prizásielkach ťažších ako 5 kg. V prípade, že váha Vašej objednávky tento limit prekročí, Vás budemeinformovať a dohodneme sa na ďalšom postupe.V prípade, že máte nárok na poštovné zdarma aváha Vašej zásielky bude ťažšie ako 5 kg, tovar odosielame prostredníctvom spoločnosti In Timemiesto Slovenské pošty.

4. PPL na Slovensko - 9 EUR (dobírka + 1,5 EUR)

5. DPD na Slovensko - 9,5 EUR (dobírka + 2 EUR)


Pre českých zákazníkov ponúkame možnosť objednať na našich českých stránkach:
www.pekny-domov.cz. Stránky sú preložené do českého jazyka a mena prepočítaná na Kč.

Odporúčame si prečítať naše obchodné podmienky. Upozorňujeme, že podľa Občianskeho zákonníka je každá objednávka záväzná! Preto v prípade, že si zásielku zaslanú na dobierku nevyzdvihnete, bude Vám účtovaná čiastka vo výške 10 EUR na pokrytie nákladov spojených so zaslaním a manipulačný poplatok (pre českých zákazníkov čiastka 200 Kč).

Odporúčaný postup preberaní zásielky:

Či už ste zvolili akéhokoľvek dopravcu, každý zákazník je povinný ihneď po prevzatí zásielky balík dôkladne skontrolovať, či nedošlo k porušeniu obalu. V prípade, že zistíte, že je balík poškodený (má zjavné vady obalu), je potrebné túto skutočnosť ihneď oznámiť prepravcovi a spísať záznam o škode-
zvyšuje šancu na úspešnosť reklamácie. V prípade, že k takejto situácii došlo, bezodkladne nás prosím kontaktujte (viď. kontakty). Ak zásielka vykazuje známky poškodenia alebo vniknutí do zásielky, nepreberajte túto zásielku, alebo ju preberte s výhradou, prípadne ihneď skontrolujte s prepravcom obsah zásielky.

Ak je zásielka poškodená, alebo máte podozrenie na poškodenie obsahu, prípade vniknutia do zásielky, máte možnosť ju neprevziať. V tomto prípade je potrebné ihneď s prepravcom spísať záznam o škode a bezodkladne nás informovať e-mailom alebo telefonicky. Vašu reklamáciu sa budeme snažiť vybaviť v čo najkratšom čase. V prípade, že nie je tento postup dodržaný, nie je možné chýbajúce, poškodený, alebo zničený obsah nahradiť.

Ak zásielka nevykazovala žiadne poškodenie, ale zistili ste, že je poškodený obsah až po rozbalení zásielky, postupujte nasledovne:

Ako postupovaťak je obsah zásielky poškodený?

a) v prípade, že prepravcom bola Slovenská pošta: Ak je obal zásielky viditeľne poškodený,odmietnite prevziať zásielku: "Odmietnutie pre poškodenie". V prípade, že obal nebybl viditeľnepoškodený a zistíte poškodenie po prevzatí zásielky, bezodkladne (najneskôr nasledujúci pracovný deň od prevzatia) uplatnite reklamáciu na pobočke Slovenské pošty , ktorá Vám zásielkudodala! K reklamácii je treba doložiť potvrdenku, ak bola vydaná, ďalej doklad o kúpe, všetok! obalovýmateriál vrátane krabice, v ktorej bol tovar doručený a ďalej prípadne poškodený tovar (ak nie jemožné, aspoň fotodokumentáciu znateľne preukazujúce poškodenia.) O tejto skutočnosti násbezodkladne, najneskôr nasledujúci pracovný deň od odmietnutia prevzatia, informujte.

b)
v prípade, že prepravcom bola spoločnost In Time nebo DPD, postupujte nasledovne: bezodkladne(najneskôr nasledujúci deň po prevzatí zásielky) nás prosím kontaktujte a my reklamáciu vybavímeza Vás.

c) pri preprave spoločnosťou PPL má zákazník tiež povinnosť bezodkladne skontrolovať vonkajší stav zásielky. Ak by bola zásielka viditeľne poškodená, rozhodne takúto zásielku nepreberať. Skrytépoškodenie zásielky je potrebné oznámiť bezodkladne, najneskôr však do 3 pracovných dní ododňa, kedy bola zásielka doručená zákazníkovi a vyžiadať spísanie zápisu o škode. Reklamáciuuplatňuje priamo zákazník písomne priamo u spoločnosti PPL. Možno využiť formulára - na stránkach www.ppl.cz (sekcia Reklamácie). Zákazník musí zabezpečiť, aby nebolo so zásielkounijako manipulované, ani nesmie byť zlikvidovaná, pretože spoločnosť PPL má právo presvedčiť sao poškodení zásielky. Uchovajte teda prosím starostlivo všetky doklady, poškodený tovar (vrátanenapríklad úlomkov a pod) a predovšetkým aj obalový materiál, ktorý tovar chránil pred poškodením.Uchovajte starostlivo i doklady.

e) v prípade osobného odberu v ktorejkoľvek pobočke spoločnosti Zásilkovna - ak je krabica značnepoškodená, zásielku nepreberajte a bezodkladne (najneskôr do 2 pracovných dní) nás o tejtoskutočnosti informujte. V prípade, že vonkajší obal nebol zjavne poškodený, ale obsah zásielkypoškodený bol, informujte nás bezodkladne, najneskôr do 3 pracovných dní odo dňa prevzatiazásielky písomne alebo telefonicky - viď. sekcie kontakty. Uchovajte všetok obalový materiál, ďalej aj samotné tovaru vrátane dokladov.


Dôrazne odporúčame: Pred prevzatím si zásielku dôkladne skontrolujte! V prípade, že je zásielka v poriadku, čo najskôr skontrolujte jej obsah. Včasnou kontrolou zvyšujete šancu uznanie prípadnej reklamácie.

Všetok tovar je poistený.

Snažíme sa robiť všetko pre to, aby doručenie zásielky prebehlo v poriadku a bez akýchkoľvek problémov. Snažíme sa, aby tovar bol vždy dôkladne zabalený a aby tak nedošlo k jeho poškodeniu.Do každej zásielky však pridávame informáciu, ako postupovať v prípade, že došlo k poškodeniu obsahu. Často si totiž zákazníci nevie s takou situáciou rady, zbytočne vyčkávajú a to potom znižuje šancu na úspech pri reklamácii.


Obsah zásielky vždy bezodkladne skontrolujte!

Novinky e-mailom

Buďte ako prvý informovaný o najnovšom
tovare, skvelých zľavách a súťažiach!
Také si nezapomeňte přečíst informace o zpracování Vašich osobních údajů.

Česká kvalita
Overené zákazníkmi
Garancia nákupu
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie