Nákupný košík
Počet tovaru:
0 ks
Cena celkom:
0 EUR
Dnes je 27. januára 2022, meniny má BohušDoprava a platba

Tovar odosielame obvykle do 1-3 pracovných dní pri platbe dobierkou alebo od obdržania Vašej platby, najneskôr do 14 dní od záväzného potvrdenia objednávky. Keď nie je možné túto lehotu dodržať, budeme Vás včas informovať.

Tým nášho obchodu urobí všetko pre to, aby k Vám zásielka dorazila čo najskôr.PRI NÁKUPE NAD 150 EUR DOPRAVA PO SLOVENSKÉJ REPUBLIKE ZDARMA!

(platí u prepravnej spoločnosti Slovenská pošta)


PRI NÁKUPE NAD 100 EUR OSOBNÝ ODBER PO SLOVENSKÉJ REPULIKE ZDARMA!

(platí u spoločnosti Zásielkovňa)


Ponúkame Vám nasledujúce možnosti vrátane poštovného a balného:

1. OSOBNÝ ODBER v ČR i na Slovensku!

a) Osobný odber a platba v hotovosti v našom obchode vo Vyškove v ČR (viac v sekci Kamenný obchod): zdarma

b) Osobný odber na Slovensku u spoločnosti ZÁSILKOVNA - NIE SÚ NAŠE PREDAJNE, nie je zde možno uplatňovat reklamacie. Slúži iba pre zásielky do 5 kg. Je však možné objednávku rozdeliť a zaplatiť tak dva osobné odbery pri zásielkach ťažších ako 5 kg. V prípade, že váha Vašej objednávky tento limit prekročí, Vás budeme informovať a dohodneme sa na ďalšom postupe. Mapy jednotlivých odběrných míst najdete zde: www.zasilkovna.cz

CENA 3 EUR (dobírka + 1 EUR)

 

2. IN TIME na Slovensko - 7 EUR (dobírka + 2 EUR)

3. PPL na Slovensko - 9 EUR (dobírka + 1,5 EUR)


4. Slovenská pošta na Slovensko - 7 EUR (dobírka + 2 EUR)

Slúži iba pre zásielky do 5 kg. Je však možné objednávku rozdeliť a zaplatiť tak poštovné dvakrát pri zásielkach ťažších ako 5 kg. V prípade, že váha Vašej objednávky tento limit prekročí, Vás budeme informovať a dohodneme sa na ďalšom postupe.V prípade, že máte nárok na poštovné zdarma a váha Vašej zásielky bude ťažšie ako 5 kg, tovar odosielame prostredníctvom spoločnosti In Time miesto Slovenské pošty.

 

5. DPD na Slovensko - 9,5 EUR (dobírka + 2 EUR)


 

Pre slovenských zákazníkov platba bez poplatkov v EUR

na účet u FIO banky - č. ú. 2700191572/8330

 


Pre českých zákazníkov ponúkame možnosť objednať na našich českých stránkach: www.pekny-domov.cz. Stránky sú preložené do českého jazyka a mena prepočítaná na Kč.

 

Ak zvolíte platbu prevodom a my Vašu platbu nedostaneme do 14 dní od odoslania objednávky, objednávka je stornovaná a tovar vrátený k ďalšiemu predaju. To isté platí pri osobnom odbere, pokiaľ si ho do 14 dní od odoslania objednávky nevyzdvihnete. Na základe vzájomnej dohody je možné túto lehotu predĺžiť.

Odporúčame si prečítať naše obchodné podmienky. Upozorňujeme, že podľa Občianskeho zákonníka je každá objednávka záväzná! Preto v prípade, že si zásielku zaslanú na dobierku nevyzdvihnete, bude Vám účtovaná čiastka vo výške 10 EUR na pokrytie nákladov spojených so zaslaním a manipulačný poplatok (pre českých zákazníkov čiastka 200 Kč).

Odporúčaný postup preberaní zásielky:

Či už ste zvolili akéhokoľvek dopravcu, každý zákazník je povinný ihneď po prevzatí zásielky balík dôkladne skontrolovať, či nedošlo k porušeniu obalu. V prípade, že zistíte, že je balík poškodený (má zjavné vady obalu), je potrebné túto skutočnosť ihneď oznámiť prepravcovi a spísať záznam o škode -
zvyšuje šancu na úspešnosť reklamácie. V prípade, že k takejto situácii došlo, bezodkladne nás prosím kontaktujte (viď. kontakty). Ak zásielka vykazuje známky poškodenia alebo vniknutí do zásielky, nepreberajte túto zásielku, alebo ju preberte s výhradou, prípadne ihneď skontrolujte s prepravcom obsah zásielky.

Ak je zásielka poškodená, alebo máte podozrenie na poškodenie obsahu, prípade vniknutia do zásielky, máte možnosť ju neprevziať. V tomto prípade je potrebné ihneď s prepravcom spísať záznam o škode a bezodkladne nás informovať e-mailom alebo telefonicky. Vašu reklamáciu sa budeme snažiť vybaviť v čo najkratšom čase. V prípade, že nie je tento postup dodržaný, nie je možné chýbajúce, poškodený, alebo zničený obsah nahradiť.

Ak zásielka nevykazovala žiadne poškodenie, ale zistili ste, že je poškodený obsah až po rozbalení zásielky, postupujte nasledovne:

Ako postupovať, ak je obsah zásielky poškodený?

a) v prípade, že prepravcom bola Slovenská pošta: Ak je obal zásielky viditeľne poškodený, odmietnite prevziať zásielku: "Odmietnutie pre poškodenie". V prípade, že obal nebybl viditeľne poškodený a zistíte poškodenie po prevzatí zásielky, bezodkladne (najneskôr nasledujúci pracovný deň od prevzatia) uplatnite reklamáciu na pobočke Slovenské pošty , ktorá Vám zásielku dodala! K reklamácii je treba doložiť potvrdenku, ak bola vydaná, ďalej doklad o kúpe, všetok! obalový materiál vrátane krabice, v ktorej bol tovar doručený a ďalej prípadne poškodený tovar (ak nie je možné, aspoň fotodokumentáciu znateľne preukazujúce poškodenia.) O tejto skutočnosti nás bezodkladne, najneskôr nasledujúci pracovný deň od odmietnutia prevzatia, informujte.

b)
v prípade, že prepravcom bola spoločnost In Time nebo DPD, postupujte nasledovne: bezodkladne (najneskôr nasledujúci deň po prevzatí zásielky) nás prosím kontaktujte a my reklamáciu vybavíme za Vás.

c) pri preprave spoločnosťou PPL má zákazník tiež povinnosť bezodkladne skontrolovať vonkajší stav zásielky. Ak by bola zásielka viditeľne poškodená, rozhodne takúto zásielku nepreberať. Skryté poškodenie zásielky je potrebné oznámiť bezodkladne, najneskôr však do 3 pracovných dní odo dňa, kedy bola zásielka doručená zákazníkovi a vyžiadať spísanie zápisu o škode. Reklamáciu uplatňuje priamo zákazník písomne priamo u spoločnosti PPL. Možno využiť formulára - na stránkach www.ppl.cz (sekcia Reklamácie). Zákazník musí zabezpečiť, aby nebolo so zásielkou nijako manipulované, ani nesmie byť zlikvidovaná, pretože spoločnosť PPL má právo presvedčiť sa o poškodení zásielky. Uchovajte teda prosím starostlivo všetky doklady, poškodený tovar (vrátane napríklad úlomkov a pod) a predovšetkým aj obalový materiál, ktorý tovar chránil pred poškodením. Uchovajte starostlivo i doklady.

d) v prípade osobného odberu v ktorejkoľvek pobočke spoločnosti Zásilkovna - ak je krabica značne poškodená, zásielku nepreberajte a bezodkladne (najneskôr do 2 pracovných dní) nás o tejto skutočnosti informujte. V prípade, že vonkajší obal nebol zjavne poškodený, ale obsah zásielky poškodený bol, informujte nás bezodkladne, najneskôr do 3 pracovných dní odo dňa prevzatia zásielky písomne alebo telefonicky - viď. sekcie kontakty. Uchovajte všetok obalový materiál, ďalej aj samotné tovaru vrátane dokladov.


Dôrazne odporúčame: Pred prevzatím si zásielku dôkladne skontrolujte! V prípade, že je zásielka v poriadku, čo najskôr skontrolujte jej obsah. Včasnou kontrolou zvyšujete šancu uznanie prípadnej reklamácie.

Všetok tovar je poistený.

Snažíme sa robiť všetko pre to, aby doručenie zásielky prebehlo v poriadku a bez akýchkoľvek problémov. Snažíme sa, aby tovar bol vždy dôkladne zabalený a aby tak nedošlo k jeho poškodeniu. Do každej zásielky však pridávame informáciu, ako postupovať v prípade, že došlo k poškodeniu obsahu. Často si totiž zákazníci nevie s takou situáciou rady, zbytočne vyčkávajú a to potom znižuje šancu na úspech pri reklamácii.


Obsah zásielky vždy bezodkladne skontrolujte!

Novinky e-mailom

Buďte ako prvý informovaný o najnovšom
tovare, skvelých zľavách a súťažiach!
Také si nezapomeňte přečíst informace o zpracování Vašich osobních údajů.

Česká kvalita
Overené zákazníkmi
Garancia nákupu
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie